Patate me erëza Chorizo

Patate me erëza Chorizo

Duke përfituar nga fakti që ditët e fundit ka rënë shi dhe është ftohur në veri, unë propozoj një recetë shumë të thjeshtë për të ...

Buds karrota mikrovalë

Buds karrota mikrovalë

A ju kujtohet karrota me mikrovalë që ju mësuam të përgatisni kohët e fundit? Sot do ta përdorim përsëri për të përgatitur ...

Mini napolitanë me çokollatë

Mini napolitanas me çokollatë, një ëmbëlsirë e shpejtë për të shoqëruar një kafe. Përgatitja e ëmbëlsirave të ëmbëlsirave është e thjeshtë dhe ato janë të shkëlqyera, ...

Brownie me qumështor

Cheescake Brownie një përzierje e dy ëmbëlsirave që së bashku janë spektakolare, të shijshme, pasi aroma e fortë e çokollatës me ...

Spageti me karkaleca hudhre

Spageti me karkaleca hudhre, një pjatë shumë e pasur dhe e plotë. Një pjatë e shpejtë për t’u përgatitur që do t’ju ​​pëlqejë shumë, është ...

Tortë bazë kanelle

Po kërkoni një recetë torte që të kujtohet lehtë? Ju mund ta bëni këtë tortë themelore me kanellë kudo që të shkoni, ...