Vegël: Tabelë e ftohtë copëtuese me shkallë të integruar

Duke shfletuar internetin Sapo gjeta këtë vegël dhe më ra ndërmend ta ndaja me ju miqtë e mi të blogut. Siç e shihni në foto, unë ju paraqes një tryezë spektakolare me një shkallë të integruar.

Sa herë nuk e dini sa gram majdanoz keni prerë? Epo, kjo dhe të gjitha problemet e peshës së ushqimit tuaj kanë përfunduar falë kësaj tryeze të shkëlqyeshme. Përveç kësaj, nëse jeni në dietë, do të jeni në gjendje të kontrolloni saktësisht se çfarë po hani.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Roxane dijo

    Mirëmëngjes, do të më pëlqente ta blija, a mund të më thuash se ku mund ta gjej? Do ta vlerësoja vërtet