TRIKONI T TO THOTY GOTASSN E THERMOMIX

Kur duhet ta keni gotën shumë të thatë, për shembull për të bërë sheqer krem, dhe ne sapo e kemi përdorur dhe pastruar atë, një zgjidhje e mundshme është që të punoni gotën e zbrazët me shpejtësi turbo. Uji i mbetur në tehe do të projektohet drejt anëve të gotës. Thani atë me një leckë dhe përsëritni operacionin sa herë që të jetë e nevojshme.

Etiketat e Technorati: recetë, kuzhinë, menu, ushqim

Këshilla të tjera: Truk për beze


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.