Pije parajsë

Përbërësit:

2 masa liker portokalli
2 masa raki
2 masa xhin
Akull i grimcuar

Përgatitja:

Vendosni akullin dhe përbërësit në shaker, dhe tundeni fort. Shërbejeni në gota kokteje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Sandra dijo

  Çfarë kombinimi i shijshëm.
  Unë mbledh receta, dhe gjithashtu kam receta për pije për të ndarë në blogun tim.
  Dhe unë shoh në listën e postimeve që ka disa receta për pije shampanjë që dua të lexoj ...
  Shihemi me vone!
  PS: A nuk keni ndonjë recetë me shampanjë dhe ananas? Shampanja Ananá ishte pija e parë që provova dhe nuk e kam gjetur më askund ...