Menuja e Krishtëlindjes 2021

Menuja e Krishtlindjeve

Gjatë javëve të fundit ne kemi propozuar receta të ndryshme me të cilat plotësoni menunë tuaj të Krishtlindjeve. Jemi të sigurt se ka shumë prej jush që i keni vënë re. Shumica prej jush madje do ta kenë të mbyllur menunë për data të tilla të veçanta si këto. Por mos u shqetësoni nëse nuk është kështu, sepse për këtë kemi krijuar këtë menu për Krishtlindje 2021.

Si gjithmonë, ne jemi munduar që në menunë tonë të kemi propozime për të gjithë. Propozime të thjeshta dhe të arritshme për të gjitha buxhetet, sepse nuk duhet të harrojmë se e rëndësishme në Krishtlindje është të kënaqemi me ata që ulemi në tryezën tonë, nuk jeni dakord?

Në mënyrë që të gjithë ta shijojnë ushqimin, ne kemi përfshirë receta të të gjitha llojeve në menunë tonë. Jeni gati të shijoni festat e radhës? Edhe pse në Receta gatimi do të vazhdojmë në festa duke ju ofruar linja të reja, ne duam të përfitojmë nga kjo menu për të ju uroj te gjitheve gezuar krishtlindjet!

Filluesit

i parë

Kursi i dytë

Desserts


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.