Idetë tona për menunë e Krishtlindjeve 2022

manu i krishtlindjeve

L krishtlindje 2022 ata nuk do të jenë të ndryshëm nga të tjerët në Recetat e Gatimit. Çdo vit ne ju tregojmë ide për të plotësuar tavolinat tuaja të festës dhe këtë do të vazhdojmë ta bëjmë. Pra, nëse ende nuk keni menduar për menunë e Krishtlindjeve ose keni ende gjëra të vogla për të përfunduar, kini parasysh!

Gjatë gjithë vitit ne kemi ngarkuar receta që mund t'i përfshini në menytë e Krishtlindjeve, Krishtlindjeve ose Vitit të Ri. Receta si ato që propozojmë zakonisht, e thjeshtë dhe e lirë, në mënyrë që të mos e komplikoni veten shumë dhe t'i kushtoni kohën për të shijuar tuajën.

Si gjithmonë kemi bashkuar disa fillestarë; shpikja që nuk mungon. Disa pjata kryesore, duke përfshirë në këto gatime me mish dhe peshk, si dhe alternativa vegane; dhe gjithashtu ëmbëlsirat. Sepse ka nga ne që nuk kemi mjaftueshëm për të gatuar një menu që e ngatërrojmë edhe me ëmbëlsirat. Çfarëdo që vendosni të gatuani dhe me këdo që vendosni ta ndani, shfrytëzojmë rastin t'ju urojmë Gëzuar Festat!

Filluesit

Kurse të para

Kurse të dyta

Desserts

Qëndroni të sintonizuar me blogun, gjatë javëve në vijim ne do të vazhdojmë të ngarkojmë ide të reja projektuar për festimet e ardhshme të Krishtlindjeve, së bashku me të tjera më të lehta, perfekte për t'u rikthyer në rutinë pas teprimeve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.