Smoothie Anana

Sot doja të kisha diçka freskuese, ju rekomandoj këtë gojëmjaltë të shijshëm me ananas:

Përbërësit

1 gota e gjysmë ananas
1 litër ujë
1 qese me pluhur lëng ananasi
1 lugë sheqer
Akulli i grimcuar sasia e kërkuar

proces

Vendosni të gjithë përbërësit në një blender dhe përziejeni me fuqinë maksimale, të shërbyer në gota të gjata me shumë akull.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.