Hannah Mitchell

Unë jam i apasionuar pas gatimit, veçanërisht gatimit të ngadaltë, një teknikë që të lejon të gatuash ushqimin në temperatura të ulëta për orë të tëra, duke ruajtur të gjithë shijen dhe lëngshmërinë e tij. Më pëlqen të shoqëroj pjatat e mia me një birrë të mirë Guinness, birrën e famshme të zezë irlandeze që ka një aromë unike dhe kremoze. Prej kohësh kam përgatitur receta për lëpirjen e gishtave, nga më tradicionalet deri tek më modernet dhe origjinalet. Unë guxoj me gjithçka! Duke eksperimentuar dhe provuar shije të reja, shpresoj t'ju pëlqejnë recetat e mia po aq sa unë dua t'i bëj ato. Qëllimi im është të ndaj me ju sekretet e mia të kuzhinës dhe t'ju bëj të shijoni gatimin po aq sa unë.